צרו קשר

מזכירות
אורלית קיסר  orlitk@savion.huji.ac.il
חדר 4607, הפקולטה למדעי הרוח
טלפון  טלפון: 02-588-3936
שעות קבלה: יום א׳ 14:30-11:30, ימים ב'-ה  10:00–13:00

ראש החוג

ד״ר דיאגו רוטמן diego.rotman@mail.huji.ac.il

יועצת אקדמית
ד"ר אולגה לויטן Olga.Levitan@mail.huji.ac.il 

נציגי החוג לגיוס תלמידים
מתן רובין  matan.rubin@mail.huji.ac.il

אמינה עדילה  ameena.adileh@mail.huji.ac.il 

 

ראו גם

Table of Contents

אודיאה גבאי

אודיאה היא בוגרת בית הספר לתאטרון החזותי ובוגרת תואר ראשון בחוג ללימודי התאטרון. במסגרת לימודי התואר יצרה פרויקט מחקר https://www.darknessperforms.com/

איתו זכתה בפרס שני ארצי על עבודת סמינריונית לתלמידי תואר שני מטעם האגודה לקידום חקר התאטרון.

את התואר השני אודיאה עושה במסגרת החוג ללימודי תרבות ובהנחיית ד״ר דיאגו רוטמן.

מחקרה הוא מחקר אינטרדיסיפלינרי הנע בתחומים של אקוסטיקה, פנומנולוגיה, אנתרופולוגיה של החושים, אָפקטים, פוליטיקה של קול וגוף, תיווי ותרגום.

״אני מבקשת לבחון מהם הפוטנציאלים הגופניים, הנפשיים, האתיים והאסתטיים של חווית הקריאה בקול, שמיעתה והדהודה. כמו כן, מה הם האמצעים החזותיים והחומריים להביא את אותם פוטנציאלים לידי ביטוי, להתניע ולעורר את הקורא/ת להבעה בקולות משתנים.

שאלות אלו נשאלות על-ידי הן מבחינה תאורטית והן התנסותית, ע"י יצירה של מהלכים/הולכות של קול באמצעות אוביקט חומרי-טקסטואלי, המשמש כ-score וכהזמנה / סטימולנט; יצירת טקסט המבקשת לאפשר התעוררות של קולות הקורא/ת ובד בבד וריבוד של ההאזנה, הקשב והרלפקסיה על פעולת החושים, הביטוי והתפיסה שבין סף השמיעה לסף הכאב.

נקודת המוצא המתודולוגית המנחה את המחקר שלי היא זו של מחקר-יצירה (research creation), לפיה המחקר והיצירה מקיימים קשר הדוק אולם מבלי שהאחד יכפוף את האחר; קשר של יחסי גומלין כמערכת אקולוגית אחת, שבה היצירה הכרחית למחקר והמחקר הוא הכרחי לתנועה היצירתית.

אודיאה

 

  • אודיאה