תפקידים בחוג

ז'נט מלכין

ד"ר ז'נט מלכין

ראשת החוג
שעת קבלה: יום ד', 14:10-15:10, חדר 5813 - בתיאום מראש

ד"ר ז'נט מלכין היא מרצה בכירה וראשת החוג ללימודי התאטרון באוניברסיטה העברית.
ד"ר מלכין ערכה את הספר Jews and the Making of Modern German Theater (University of Iowa Press, 2010) בשיתוף עם פרופ' פרדי רוקם, וחיברה את הספר Memory-Theater and Postmodern Drama (University of Michigan Press, 1999), 

רוני אוהד

גב' רוני אוהד

מפיקת אירועים בפועל
שעת קבלה: חדר 5802 בתיאום מראש

צוות ההפקה בחוג ללימודי התאטרון אחראי על האירועים המתרחשים בתוך החוג ובשיתוף פעולה עימו. בכל סוף סמסטר מתקיים אירוע סיום עבור הסטודנטיות והסטודנטים העובדים במהלך הסמסטר בסדנאות השונות ובהפקות עצמאיות ומופיעים מול תלמידי החוג, הסגל והקהל הרחב. בנוסף, במהלך השנה מגיעות סדנאות חיצוניות ומופעים שונים מטובי הקבוצות והאמנים ברחבי הארץ להופיע לפני תלמידי ותלמידות החוג. צוות ההפקה כולל את מפיקת החוג וסטודנטיות וסטודנטים האחראים על קיום המופעים, הפצתם וארגונם בפני גורמים שונים. 

קרן כהן

גב' קרן כהן

רכזת אקדמית של התכנית המשותפת במנהל עסקים ואמנויות
שעת קבלה: יום א', 16:00-17:00, חדר 6307 - בתיאום מראש

קרן היא דוקטורנטית בחוג ללימודי התיאטרון באוניברסיטה העברית והיא משתייכת לתכנית הדוקטורנטים המצטיינים של הפקולטה למדעי הרוח. נושא המחקר שלה הוא האסתטיקה של במאי תיאטרון האוונגארד האמריקני רוברט וילסון בהקשר בין-תרבותי גרמני-אמריקאי, והיא  כותבת את עבודת הדוקטורט שלה תחת הנחייתה של ד"ר ז'נט מלכין.

אולגה לויטן

ד"ר אולגה לויטן

יועצת החוג
שעת קבלה: חדר 5803 - בתיאום מראש

ד''ר אולגה לויטן הינה חוקרת תאטרון, עמית הוראה בחוג ללימודי התאטרון באוניברסיטה העברית ויועצת החוג. היא החלה את פעילותה המקצועית כמבקרת תאטרון במוסקבה ובסנט פטרבורג (רוסיה) וקיבלה תואר ד''ר מטעם האוניברסיטה העברית. תחומי מחקרה הם בין-תרבותיות בתאטרון הישראלי, היהודי והרוסי המודרניסטי.

גב' עמית מור

נציגת החוג לגיוס תלמידים

עמית, סטודנטית בחוג ללימודי התאטרון ונציגת החוג להנחיה וקבלת-פנים של סטודנטים/יות חדשים/ות. אשמח להשיב לך על שאלות ולהכיר לך את החוג המיוחד שלנו. כמו כן, אני כאן על מנת לסייע כמה שניתן בתהליך ההרשמה והקליטה שלך ללימודים באוניברסיטה העברית ובחוג ללימודי התאטרון. אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר בכל עניין שהוא. 

אלינה מלצר

גב' אלינה מלצר

רכזת התכנית לתואר ראשון עבור בוגרי הסטודיו למשחק ניסן נתיב
שעת קבלה: יום ג', בתיאום מראש

דוקטורנטית בחוג ללימודי התאטרון ובתכנית לדוקטורנטים מצטיינים בפקולטה למדעי הרוח, באוניברסיטה העברית בירושלים. לאחר שסיימה תואר ראשון בהצטיינות ותואר שני בהצטיינות יתרה בחוג ללימודי התאטרון באוניברסיטה העברית, גב' מלצר מרצה בקורסים שונים