צרו קשר

מזכירות החוג

אורלית קיסר

אורלית קיסר, מזכירת החוג ללימודי תאטרון

חדר 4607

שעות קבלה:

יום א':   14:30-11:30

ימים ב'-ה:  10:00–13:00

orlitk@savion.huji.ac.il

טלפון: 02-588-3936

 

מפיקת אירועים בפועל

רוני אוהד

גב' רוני אוהד

צוות ההפקה בחוג ללימודי התאטרון אחראי על האירועים המתרחשים בתוך החוג ובשיתוף פעולה עימו. בכל סוף סמסטר מתקיים אירוע סיום עבור הסטודנטיות והסטודנטים העובדים במהלך הסמסטר בסדנאות השונות ובהפקות עצמאיות ומופיעים מול תלמידי החוג, הסגל והקהל הרחב.

בנוסף, במהלך השנה מגיעות סדנאות חיצוניות ומופעים שונים מטובי הקבוצות והאמנים ברחבי הארץ להופיע לפני תלמידי ותלמידות החוג. צוות ההפקה כולל את מפיקת החוג וסטודנטיות וסטודנטים האחראים על קיום המופעים, הפצתם וארגונם בפני גורמים שונים.

שעת קבלה: חדר 5802 בתיאום מראש

rony.ohad@mail.huji.ac.il

 

נציגת החוג לגיוס תלמידים

מיכל פולק

גב' מיכל פולאק

 

מיכל פולאק, סטודנטית בחוג ללימודי התאטרון ונציגת החוג להנחיה וקבלת-פנים של סטודנטים/יות חדשים/ות. אשמח להשיב לך על שאלות ולהכיר לך את החוג המיוחד שלנו. כמו כן, אני כאן על מנת לסייע כמה שניתן בתהליך ההרשמה והקליטה שלך ללימודים באוניברסיטה העברית ובחוג ללימודי התאטרון. אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר בכל עניין שהוא. 

טלפון: 052-8303829

michal.pollack@mail.huji.ac.il

 

רכזת התכנית לתואר ראשון עבור בוגרי הסטודיו למשחק ניסן נתיב

 אלינה מלצר

גב' אלינה מלצר

בוגרי/ות הסטודיו למשחק ניסן נתיב, רוצים/ות להמשיך ולהעמיק את חקר התאטרון והאמנויות מזווית נוספת? מעוניינים/ות במסלול לימודים ייעודי בשבילכם/ן ובהכרה אקדמית בעבור הלימודים בסטודיו? הנכם/ן מוזמנים/ות להרחיב את לימודי המשחק לתואר אקדמי במסגרת תכנית חדשה המיועדת במיוחד בשבילכם/ן.

תכנית הלימודים מציעה היכרות מרתקת עם נושאים מגוונים בתחום התאטרון והאמנויות: היסטוריה ותיאוריה של התאטרון, דראמה-תרפיה, תאטרון ישראלי ועוד. הסטודנטים/יות בתכנית מוזמנים/ות להשתתף גם בקורסים נוספים מן הפקולטה למדעי הרוח, כגון: תולדות האמנות, מוסיקולוגיה, פילוסופיה, היסטוריה, ספרות ותחומים נוספים לבחירתכם/ן. ההשכלה שתרכשו במסגרת תכנית זו תעניק לכן/ם כלים הכרחיים מבחינה תאורטית, תעשיר את ארגז-הכלים שלכם/ן ותעמיק את התהליכים היצירתיים שלכם/ן כשחקנים/יות וכאנשי/נשות תאטרון.

email

 

רכזת אקדמית של התכנית המשותפת במנהל עסקים ואמנויות

קרן כהן

 גב' קרן כהן

תמיד רציתם ללמוד תיאטרון ולא ידעתם מה עושים עם זה? בשנת הלימודים תשע"ה נחנכה בחוג ללימודי התאטרון תכנית לימודים חדשה המשלבת לימודי תואר ראשון במנהל עסקים ובתחום האמנויות עם דגש בלימודי התאטרון. זוהי תכנית ייחודית שאין לה מקבילה בשום אוניברסיטה אחרת בארץ, המציעה לכם את כל היתרונות של תואר ראשון נפרד בכל אחד מן התחומים ובנוסף לכך מכשירה אתכם לעבודה כמנהלי מוסדות אמנות. השכלתם של בוגרי התכנית משלבת הבנה עסקית ואמנותית של האופנים בהם מוסדות תרבות ואמנות מאורגנים ומנוהלים. הסטודנטים נחשפים להקשרים תרבותיים, ליצירות אמנות ולשאלות של ביצוע ושל ערך האמנות. כך הם רוכשים מערך כישורים מגוון וייחודי שמבדל אותם בשוק המנהלים הצעירים והופך אותם למומחים בתחום ולבעלי ראיה חדשנית, מקורית ויצירתית. לידע עסקי ואמנותי משולב זה חשיבות מכרעת ליכולת לנהל בהצלחה מוסדות תרבות ולקדם יוזמות אמנותיות שונות בהצלחה אמנותית וכלכלית. התכנית כוללת גם פרויקט התמחות מעשית בליווי אנשי מקצוע, שבמסגרתה זוכים הסטודנטים להתנסות בעבודה בשטח במוסד תרבות ישראלי. כל אלה יסייעו לבוגרי התכנית להשתלב בעשייה האמנותית בארץ ולהשפיע עליה. התכנית גם מציעה לתלמידים מצטיינים את האפשרות לעבור בשנה השלישית ללימודיהם למסלול מיוחד לתואר שני ובמסגרתו לסיים תואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) בתוך ארבע שנים מתחילת הלימודים או להמשיך ללימודי תואר מוסמך (MA) בלימודי התאטרון.

למידע נוסף, אנא פנו לרכזת האקדמית של התכנית, גב' קרן כהן.

email